top of page

TAXI - KASY , TAKSOMETRY, KASOTAKSOMETRY

Jednym z najbardziej specyficznych miejsc świadczenia usług jest samochód taxi. Wymaga on dostosowanych do tego rodzaju pracy urządzeń, w tym również  urządzeń fiskalnych.
 

Z myślą o osobach pracujących w taksówce powstały urządzenia NOVITUS i ELZAB uwzględniające specyfikę pracy. Jest to zarówno taksometr i drogometr, jak i specjalistyczna kasa fiskalna dostosowane do warunków wykonywania usług przewozowych.

compak_taksometr_fiskalny_novitus_taxi_e
Taksometr Fiskalny Taxi E
Novitus

Wielofunkcyjny kolorowy ekran dotykowy pozwala na szybką i wygodną obsługę urządzenia. Możliwość wyświetlania informacji o bieżącym kursie oraz rodzaju taryfy w przejrzysty sposób. Ekran dotykowy pozwala również na wygodną konfiguracje urządzenia.

3dbc5d5e4062a2a5518154f85b8d.jfif
Vega Taxi E
Novitus

Vega Taxi E jest profesjonalną kasą fiskalną z kopią elektroniczną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Vega Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu,

ta1000000018.jpg
ELZAB Teta
Elzab

ELZAB Teta to specjalizowana kasa fiskalna dla taxi z dotykową klawiaturą. Posiada kolorowy wyświetlacz, który samoczynnie dopasowuje się do natężenia światła zewnętrznego. ELZAB Teta posiada możliwość indywidualnej konfiguracji wyglądu ekranów

NASZE REALIZACJE:

DSC_4223.JPG
DSC_4444.JPG
DSC_4446.JPG
DSC_5193.JPG
DSC_4279.JPG
DSC_4446.JPG
bottom of page