TAXI - KASY , TAKSOMETRY, KASOTAKSOMETRY

Jednym z najbardziej specyficznych miejsc świadczenia usług jest samochód taxi. Wymaga on dostosowanych do tego rodzaju pracy urządzeń, w tym również  urządzeń fiskalnych.
 

Z myślą o osobach pracujących w taksówce powstały urządzenia NOVITUS i ELZAB uwzględniające specyfikę pracy. Jest to zarówno taksometr i drogometr, jak i specjalistyczna kasa fiskalna dostosowane do warunków wykonywania usług przewozowych.

Taksometr Fiskalny Taxi E
Novitus

Wielofunkcyjny kolorowy ekran dotykowy pozwala na szybką i wygodną obsługę urządzenia. Możliwość wyświetlania informacji o bieżącym kursie oraz rodzaju taryfy w przejrzysty sposób. Ekran dotykowy pozwala również na wygodną konfiguracje urządzenia.

Vega Taxi E
Novitus

Vega Taxi E jest profesjonalną kasą fiskalną z kopią elektroniczną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Vega Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu,

ELZAB Teta
Elzab

ELZAB Teta to specjalizowana kasa fiskalna dla taxi z dotykową klawiaturą. Posiada kolorowy wyświetlacz, który samoczynnie dopasowuje się do natężenia światła zewnętrznego. ELZAB Teta posiada możliwość indywidualnej konfiguracji wyglądu ekranów

NASZE REALIZACJE:

ADRES

F.H.U. KASKOM 

NIP: 593-102-47-61

83-110 Tczew

ul. Gdańska 33

KONTAKT

e-mail: kaskom@kaskom.pl

tel. 58 532-40-42

Dział Handlowy

e-mail: mateusz@kaskom.pl

tel. 794-020-620

 

Serwis

e-mail: piotr@kaskom.pl

tel. 58 532-40-42

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon